Nissan X-Trail CVT Şanzıman Tamiri

Nissan X-Trail aracınızda CVT otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız, Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Firmamızda otomatik vites Nissan Xtrail 1.6 Dizel araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirilmektedir. Nissan X-Trail otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa, bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir.

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Nissan X-trail otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir .

Firmamızda tamir ve satışı gerçekleştirilen X-Trail CVT şanzımanları piyasadaki çıkma şanzımanlar ile kıyaslamayın. Piyasada sıklıkla satılan çıkma CVT şanzımanların büyük çoğunluğunun ömrünü tamamlamış parçalar olduğunu ve kısa sürede problem yaratabileceğini unutmayın.

Nissan Xtrail CVT otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Nissan Xtrail şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Nissan Xtrail otomatik şanzıman fiyatlarımızı (0216) 573 48 26 numaralı destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Tork Konvertör Tamiri

http://www.yagdegisimi.com

http://www.motorrevizyonu.com

http://www.torkkonvertoru.com

http://www.kavramatamiri.com

http://www.sanzimanbeyni.com

2 thoughts on “Nissan X-Trail CVT Şanzıman Tamiri

 1. Suat Çelik
  Suat Çelik / Cevapla 27 Haziran 2019 at 23:03

  Selamunaleyküm. Aracım 2015 model Nissan Xtrail ppp cvt şanzıman. 75000 km de. Dün otobanda aracı 90 km ve 110 km sabit hızlarda kullandığımda devir saatinde bir dalgalanma oldu. Diğer hızlarda olmuyor. Manuel kullandığımda olmuyor. Mesela 120 km hıza çıktım sonra 130 km ama dalgalanma yok. İnternette araştırdığımda şanzıman beyninden olabileceğini öğrendim. Sorum şu: şanzıman beyninden olabilirimi? Eğer şanzıman beyninden ise bana ne kadar masraf çıkarır? Vereceğiniz cevaplar için teşekkür ederim. Saygılar…

  • admin
   admin / Cevapla 3 Temmuz 2019 at 07:15

   Suat Bey, tecrübemiz göstermektedir ki, bu araçlarda problem şanzıman beyninden olabileceği gibi şanzımanın içersindeki mekanik parçalardan da olabilmektedir. Biz beyini yetkili servisten temin edip orjinal olarak kullanmaktayız ve beyin parçalarını kit olarak değiştiriyoruz, yaklaşık 8.000 TL gibi bir ücreti var. Alternatif olarak daha uygun fiyatlara çıkma beyinler var fakat biz çıkma beyin olayına girmiyoruz, zira haftada 3-5 araç dışarıda başka servislerde bu şekilde değişim yaptıktan sonra tarafımıza geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir