Nissan X-Trail CVT Şanzıman Tamiri

Nissan X-Trail aracınızda CVT otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız, Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Firmamızda otomatik vites Nissan Xtrail 1.6 Dizel araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirilmektedir. Nissan X-Trail otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa, bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir.

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Nissan X-trail otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir .

Firmamızda tamir ve satışı gerçekleştirilen X-Trail CVT şanzımanları piyasadaki çıkma şanzımanlar ile kıyaslamayın. Piyasada sıklıkla satılan çıkma CVT şanzımanların büyük çoğunluğunun ömrünü tamamlamış parçalar olduğunu ve kısa sürede problem yaratabileceğini unutmayın.

Nissan Xtrail CVT otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Nissan Xtrail şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Nissan Xtrail otomatik şanzıman fiyatlarımızı (0216) 365 35 13 numaralı destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Tork Konvertör Tamiri

http://www.yagdegisimi.com

http://www.motorrevizyonu.com

http://www.torkkonvertoru.com

http://www.kavramatamiri.com

http://www.sanzimanbeyni.com

10 thoughts on “Nissan X-Trail CVT Şanzıman Tamiri

 1. Suat Çelik
  Suat Çelik / Cevapla 27 Haziran 2019 at 23:03

  Selamunaleyküm. Aracım 2015 model Nissan Xtrail ppp cvt şanzıman. 75000 km de. Dün otobanda aracı 90 km ve 110 km sabit hızlarda kullandığımda devir saatinde bir dalgalanma oldu. Diğer hızlarda olmuyor. Manuel kullandığımda olmuyor. Mesela 120 km hıza çıktım sonra 130 km ama dalgalanma yok. İnternette araştırdığımda şanzıman beyninden olabileceğini öğrendim. Sorum şu: şanzıman beyninden olabilirimi? Eğer şanzıman beyninden ise bana ne kadar masraf çıkarır? Vereceğiniz cevaplar için teşekkür ederim. Saygılar…

  • admin
   admin / Cevapla 3 Temmuz 2019 at 07:15

   Suat Bey, tecrübemiz göstermektedir ki, bu araçlarda problem şanzıman beyninden olabileceği gibi şanzımanın içersindeki mekanik parçalardan da olabilmektedir. Biz beyini yetkili servisten temin edip orjinal olarak kullanmaktayız ve beyin parçalarını kit olarak değiştiriyoruz, yaklaşık 8.000 TL gibi bir ücreti var. Alternatif olarak daha uygun fiyatlara çıkma beyinler var fakat biz çıkma beyin olayına girmiyoruz, zira haftada 3-5 araç dışarıda başka servislerde bu şekilde değişim yaptıktan sonra tarafımıza geliyor.

  • Mehmet
   Mehmet / Cevapla 18 Şubat 2020 at 08:48

   Suat Bey sorunu cozebildiniz mi. Ben de çözüm arıyorum kaynağı nedir acaba

  • Erdem ışık
   Erdem ışık / Cevapla 22 Kasım 2020 at 03:59

   Merhaba iyi günler.
   Dizel Xtraillere bakıyorum fakat cvt ile ilgili çok fazla sıkıntı problem duydum.
   Bu araçlarda bütün modellerde mi problem var , yoksa belli seneden sonra ki modellerde bu sorun çözüldü mü ?

   • admin
    admin / Cevapla 1 Şubat 2021 at 23:19

    Merhaba 2017 modellere kadar problemler daha fazlaydı

 2. Umit
  Umit / Cevapla 27 Kasım 2019 at 17:45

  Merhaba, 2017 model xtrail cvt kullanicisiyim devirde dalgalanma ve silkeleme problemi ile yetkili servise gittim yazılım güncellemesi yapıldı, şimdilik duzeldi gibi görünüyor, sormak istediğim bu durum yazılım ile ilgili olabilir mi 2017 kasalardaki güncel şanzıman öncekilere gore daha iyi olduğu ve şikayet gelmediği yönünde bilgilendirme yapıldı, sizinde yorumunuzu alabilirmiyim?

 3. İlker
  İlker / Cevapla 16 Aralık 2019 at 17:40

  Selamün aleyküm.hayırlı işler.2016 32 binde xtrail aldım bir ay önce.aracın sadece kalkışta ve dururken bir uğultu sesi geliyor.ama Arabanın çekişinde vites değiştirmesinde herhangi bir sıkıntı yok.servisi aradım normal dedi.buradaki amcaoğlu tamirci denedi sıkıntı yok dedi.şanzımanın durup kalkarken normal sesi dedi.kafama çok takılıyor.bu konuda aydınlatır mısınız beni teşekkürler.

  • admin
   admin / Cevapla 26 Aralık 2019 at 05:16

   İlker Bey, sesi dinlememiz gerekmektedir. Hangi ilde ikamet ediyorsunuz?

 4. Mehmet
  Mehmet / Cevapla 17 Şubat 2020 at 23:14

  Suat Bey 2014 X trail aracımda aynı sorun var. Dalgalanma ve silkeleme yapıyor araç vitesi doldurmuyor . Serviste güncelleme yapıldı ise yaramadi. Siz çözüm bulabilirsiniz mi acaba

 5. Haluk erdim
  Haluk erdim / Cevapla 6 Ağustos 2020 at 10:20

  iyi günler hayırlı işler aracım 2015 x trail kırmızı ışıkta durdum kalkış yapmadı geri fitese taktım geri gitmedi aracı stop ettim tekrar çalıştırdım zorla kalkış yaptı motor arıza lambası yanıyor tekrar durdum aynı işlemi yapıyor duydugum şanzuman beyninden olduğu bu işlemin mali boyutu ve adres bilgisi verirseniz memnun olurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir