CVT Beyin Tamiri

Cvt Şanzıman Beyni Valf Body

 Şanzıman tamirine şanzıman beyni neden bozulur ? sorusunun cevabını öğrendikten sonra geçilebilir. Şanzıman beyninde oluşan sorunları doğal yollarla tespit etmek epey zordur. Arabanın sürüş anında yaşadığı problemi araç durgun haldeyken ya da tamirdeyken tahmin etmek fazla zaman alabilir. Şanzıman beyni sorunlarını tespit etmek, uzman mühendislerimiz tarafından geliştirilmiş olan cihazlar sayesinde çok daha kısa sürecektir.

Firmamız bünyesinde bulundurduğu 3 adet hidrolik beyin test ünitesi ve 1 adet selenoid test makinesi ile Nissan araçlarda bulunan CVT şanzımanların beyinlerinin test ve tamirlerini Türkiye’de gerçekleştirebilen tek firmadır.

Firmamızda gerçekleştirilen şanzıman beyni tamirleri garantilidir. Bununla birlikte firmamızda Nissan cvt şanzıman tamiri garantili olarak gerçekleştirilmektedir.

Nissan CVT şanzımanınızı Tüm Türkiye’deki anlaşmalı servis noktalarımızdan söktürebileceğiniz gibi ATCO Otomatik Şanzıman Dudullu Ana servisimizde de İşlemlerinizi kolaylıkla yaptırabilirisiniz. 0850 640 06 85 nolu telefon destek hattımızdan daha fazla bilgi alabilirsiniz.Nissan CVT Otomatik Şanzıman Arızası ve Fiyat Bilgisi İçin: 0 850 640 06 85 – Dahili 16

Nissan CVT Tork Konvertörü, Şanzıman Beyni Arızaları ve Yedek Parçaları İçin: 0 850 640 0 685 – Dahili 17

1 Ocak 2023’ten itibaren, kalite standartlarımız uyarınca İstanbul Kartal, İstanbul Levent, Ankara Şaşmaz ve İzmir Bayraklı servislerimiz tek bir telefon numarası üzerinden hizmet vermektedir:

0 850 640 0 685

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir