Nissan Qashqai CVT Şanzıman Tamiri

Nissan Qashqai aracınızda CVT otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız, Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Firmamızda otomatik vites Nissan Qashqai araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirilmektedir. Nissan Micra otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa, ileride daha yüksek tamir fiyatı karşınıza çıkabilir.

Nissan Qashqai CVT Şanzıman

Nissan Qashqai araçlarda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz otomatik şanzıman tipleri:

  • Nissan Qashqai J10 2.0 Dizel CVT Şanzıman
  • Nissan Qashqai J10 1.6 Benzinli CVT Şanzıman
  • Nissan Qashqai J11 1.6 Dizel CVT Şanzıman
  • Nissan Qashqai J11 1.2 Benzinli CVT Şanzıman

Nissan Qashqai ailesinde birbirinden farklı 4 CVT şanzıman çıkabilmekte ve şanzımanlar arasındaki farklar ve arızalarına karşı yapılması gereken prosedürler sıklıkla karıştırılmaktadır. Uzun yıllar Nissan anlaşmalı otomatik şanzıman merkezi olarak hizmet veren firmamız, Nissan CVT şanzıman tamiri konusunda görüş alabileceğiniz en teknik firmadır. Özellikle piyasada sıklıkla satılan çıkma CVT şanzımanların büyük çoğunluğunun ömrünü tamamlamış parçalar olduğunu ve kısa sürede problem yaratabileceğini unutmayın.

Nissan Qashqai CVT Şanzıman Tamiri Fiyatları

Güncel Nissan Qashqai CVT şanzıman revizyonu ve yedek parça fiyatlarımızı öğrenmek için aşağıdaki telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Nissan Qashqai Otomatik Şanzıman Arızası ve Fiyat Bilgisi İçin: 0 850 640 06 85 – Dahili 16

Nissan Qashqai Tork Konvertörü, Şanzıman Beyni Arızaları ve Yedek Parçaları İçin: 0 850 640 0 685 – Dahili 17

1 Ocak 2023’ten itibaren, kalite standartlarımız uyarınca İstanbul Kartal, İstanbul Levent, Ankara Şaşmaz ve İzmir Bayraklı servislerimiz tek bir telefon numarası üzerinden hizmet vermektedir:

0 850 640 0 685

Nissan Qashqai CVT Şanzıman Revizyonu

Qashqai CVT Şanzıman

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Nissan Qashqai otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Nissan Qashqai CVT otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Nissan Micra şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Nissan Micra otomatik şanzıman fiyatlarımızı (0216) 365 35 13 numaralı destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

One thought on “Nissan Qashqai CVT Şanzıman Tamiri

  1. Mehmet
    Mehmet / Cevapla 16 Eylül 2019 at 20:51

    Mrb iyakşanlar bende Nisan gaşgai var 2014 model dizel otomatik kalkışta titreme yapıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir